WORKWIN Smart Study serisi ile birebir uyumlu hazırlanan WORKWIN Smart Genius ürünlerimiz çek – kopar özellikli ödev ürünleridir. Sınıfının ötesinde bir ürün olan Genius serisinde yer alan özgün etkinlikler, öğrencileri kitabın her sayfasında farklı serüvenlere taşıyacaktır.

Özgün Pekiştirme Etkinlikleri

Ödev ve pekiştirme kitabı olarak öğrencilerin gelişimini sağlayacak Genius serisi ürünlerimizde, görsel destekli pekiştirme etkinliklerine yer verilmiştir.

TEM Etkinlikleri

Geleceğin dünyasına hazırlanmakta bilişşsel beceri etkinliklerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tem sayfalarında zeka, dikkat ve IQ geliştiren sorularla geleceğe giden yolu öğrencilerimiz için kolaylaştırıyoruz.

Adım Sonu Testi

Adım sonu testleri ile öğrencilerimizin gelişimlerinin adım adım takip edilmesi ve öğrencilerimize daha hızlı geri bildirimde bulunma imkânı sağlanmıştır.

Yeni Nesil Smart Test

Öğrencilerimizin birden fazla beceriyi kullanarak sonuca ulaşabileceği Yeni Nesil Sorular yanında Bilişsel Beceri soruları da yer almaktadır.

Ünite Sonu Değerlendirme Sınavı

Yazılı gibi kullanılabilecek ünite sonu değerlendirme sayfalarında açık uçlu, balık kılçığı, yapılandırılmış grid vb. alternatif ölçme yöntemleri kullanılmış ve öğrenilenlerin tam olarak ölçülmesi sağlanmıştır.